Nabídka nemovitostí

Prodej chalupy se zahradou v Hranicích u Aše

Foto 1
Foto 2Foto 3Foto 4Foto 5Foto 6Foto 7Foto 8Foto 9Foto 10Foto 11Foto 12Foto 13Foto 14Foto 15Foto 16Foto 17Foto 18Foto 19Foto 20Foto 21
PRODEJ Novinka

Číslo zakázky: 24020
Druh nemovitosti: Rekreační objekty
Lokalita: Hranice, ulice Jiráskova
Okres: Cheb
Cena: 2 700 000 Kč
Poznámka k ceně:
PENB: třída G (mimořádně nehospodárná)
Aktualizováno: 7.5.2024

Popis nemovitosti:

Nabízíme exkluzivně k prodeji chalupu se zahradou v Hranicích u Aše, v ulici Jiráskova. Chalupa o velikosti 3+1. Užitná plocha představuje cca 115 m2 + postranní komoru + menší sklep. V přízemí se nachází chodba, koupelna + WC, obývací pokoj a kuchyň. V podkroví jsou dva pokoje, postranní komora a chodba. Vytápění domu je řešeno kachlovými kamny doplněné o kamna. Ohřev vody řeší elektrický boiler. Nemovitost je napojena rozvod elektro a veřejnou kanalizaci. Plyn je přiveden na hranici pozemku. Voda se bere ze studny a je možné se napojit na veřejný vodovod, které je ukončen ve sklepě. Vedle chalupy stojí prostorná zděná kolna se zavedenou elektřinou a úložným prostorem. Pozemky jsou o celkové ploše 741 m2. Město Hranice leží v nejsevernějším cípu Ašského výběžku a 9 km severozápadně od Aše s dobrým spojením na Německo. V místě je základní občanská vybavenost. PENB – třída G – PENB není zpracován.Zakázku vyřizuje makléř:

Kdo: Realitní kancelář

Telefon: +420 354 424 334

E-mail:


Další informace...

Potřebujete více informací nebo si chcete sjednat prohlídku? Pošlete nám zprávu pomocí tohoto kontaktního formuláře. Makléř, který má zakázku na starosti, Vás bude co nejdříve kontaktovat. Odeslání formuláře Vás k ničemu nezavazuje.


Budeme Vás kontaktovat !* povinná položka

formulář bude odeslán na e-mail: lakoma@reala-lakoma.cz

Souhlas se zpracováním osobních údajů

Zásady ochrany osobních údajů

Může Vás dále zajímat ...

  1. všechny okres Cheb
  2. všechny Rekreační objekty
  3. všechny zlevněné nemovitosti

  • slide-1
  • slide-2
  • slide-3
  • slide-4