Nabídka nemovitostí

Prodej rekreační chalupy se zahradou v Seníkách

Foto 1
Foto 2Foto 3Foto 4Foto 5Foto 6Foto 7Foto 8Foto 9Foto 10Foto 11Foto 12Foto 13Foto 14Foto 15Foto 16Foto 17Foto 18Foto 19Foto 20Foto 21Foto 22Foto 23Foto 24Foto 25Foto 26
PRODEJ Sleva

Číslo zakázky: 23040
Druh nemovitosti: Rekreační objekty
Lokalita: Františkovy Lázně - Seníky
Okres: Cheb
Cena: 2 500 000 Kč
Poznámka k ceně:
PENB: třída G (mimořádně nehospodárná)
Aktualizováno: 31.8.2023

Popis nemovitosti:

Nabízíme ve výhradním zastoupení k prodeji samostatně stojící rekreační chalupu s oplocenou zahradou ve Františkových Lázních - Seníkách, která se nachází cca 3 km od centra Františkových Lázních. Chalupa je o velikosti 3+1. V suterénu se nachází kotelna + uhelna, chodba, koupelna s umyvadlem, vanou a sprchou a dílna. V přízemí se nachází spíž, chodba, veranda, kuchyň a pokoj. V podkroví jsou dva pokoje a postranní komora. Vedle domu stojí hospodářská budova s dílnou a skladem, zpevněná plocha  a studna. Celková plocha pozemků představuje 1351 m2. Za domem se nachází přístřešek s udírnou, které potěší hlavně v letních měsících. Nemovitost se prodává částečně zařízená. Vytápění zajišťuje elektrokotel a kotel na pevná paliva. Ohřev vody je řešen elektrický boilerem. V této části  obce se nachází autobusová zastávka a veškerá infrastruktura je v nedalekých Františkových Lázních.  PENB třída G.Zakázku vyřizuje makléř:

Kdo: Bc. Pavel Lakomý

Telefon: 731 519 353

E-mail:


Další informace...

Potřebujete více informací nebo si chcete sjednat prohlídku? Pošlete nám zprávu pomocí tohoto kontaktního formuláře. Makléř, který má zakázku na starosti, Vás bude co nejdříve kontaktovat. Odeslání formuláře Vás k ničemu nezavazuje.


Budeme Vás kontaktovat !* povinná položka

formulář bude odeslán na e-mail: lakoma@reala-lakoma.cz

Souhlas se zpracováním osobních údajů

Zásady ochrany osobních údajů

Může Vás dále zajímat ...

  1. všechny okres Cheb
  2. všechny Rekreační objekty
  3. všechny zlevněné nemovitosti

  • slide-1
  • slide-2
  • slide-3
  • slide-4


Máte nás rádi... Reference našich klientů na portálu Firmy.cz

Může se Vám hodit... Katastr nemovitostí