Nabídka nemovitostí

Prodej bývalého rekr. střediska s možností dalšího využití

Foto 1
Foto 2Foto 3Foto 4Foto 5Foto 6Foto 7Foto 8Foto 9Foto 10Foto 11Foto 12Foto 13Foto 14Foto 15Foto 16Foto 17Foto 18Foto 19Foto 20
PRODEJ

Číslo zakázky: 22016
Druh nemovitosti: Komerční objekty
Lokalita: Aš - část Vernéřov
Okres: Cheb
Cena: 10 400 000 Kč
Poznámka k ceně: nebo 10.900.000,-Kč prodej prostřednictvím celého s.r.o. vč. projektu
PENB: třída G (mimořádně nehospodárná)
Aktualizováno: 14.12.2022

Popis nemovitosti:

Nabízíme k prodeji objekt bývalého rekreačního střediska s pozemkem ve Vernéřově, po levé straně průjezdné silnice spojující obec ve směru Aš - Mokřiny – Vernéřov, vpravo od hřbitova. Část Vernéřov patří k městu Aš. Celková plocha pozemků představuje 1.579 m2. Objekt je částečně podsklepený a má tři nadzemní podlaží. Na objektu je instalován posilovač pro blízké okolí, takže internet s možností kabelového přijmu pro celý objekt je bezplatný. Na pozemku je vybudována nádrž na LTO. V projektu je plánovaná změna na seniorský dům, kdy v objektu má být 9 vstupních podporovaných bytů. Kanalizace objektu bude řešena ČOV v projektu. Po spuštění čističky podle projektu bude možno provozovat ubytovnu pro cca 50 osob. Celá jedna strana objektu i celá střecha je na jižní straně, takže to vytváří možnost instalování fotovoltaických panelů v kombinaci s tepelným čerpadlem. Tím se prakticky vyřeší veškeré vytápění a teplá voda v celém objektu. V celém objektu jsou nainstalovány nové radiátory, které ještě nebyly použity. K hranici Aše a obchodního domu Tesco je to pouze 3 km. K objektu je přiveden veřejný vodovod Chevak, na pozemku je dále studna 45 m hluboká, která původně zásobovala vodou objekt i přilehlé domy ve vesnici. Aš je vzdálena cca 4 km a Cheb je vzdálen cca 28 km. PENB třída G – PENB není zpracován.  Zakázku vyřizuje makléř:

Kdo: Bc. Pavel Lakomý

Telefon: 731 519 353

E-mail:


Další informace...

Potřebujete více informací nebo si chcete sjednat prohlídku? Pošlete nám zprávu pomocí tohoto kontaktního formuláře. Makléř, který má zakázku na starosti, Vás bude co nejdříve kontaktovat. Odeslání formuláře Vás k ničemu nezavazuje.


Budeme Vás kontaktovat !* povinná položka

formulář bude odeslán na e-mail: lakoma@reala-lakoma.cz

Souhlas se zpracováním osobních údajů

Zásady ochrany osobních údajů

Může Vás dále zajímat ...

  1. všechny okres Cheb
  2. všechny Komerční objekty
  3. všechny zlevněné nemovitosti

  • slide-1
  • slide-2
  • slide-3
  • slide-4