Nabídka nemovitostí

Prodej restaurace Diana na Svatém Kříži - mimořádná nabídka

Foto 1
Foto 2Foto 3Foto 4Foto 5
PRODEJ

Číslo zakázky: 7064
Druh nemovitosti: Komerční objekty
Lokalita: Svatý Kříž
Okres: Cheb
Cena: 15 000 000 Kč
Poznámka k ceně: včetně provize RK
PENB: třída G (mimořádně nehospodárná)
Aktualizováno: 1.11.2015

Popis nemovitosti:

Zavedená restaurace na hraničním přechodu se Spolkovou republikou Německo, hraniční přechod Svatý Kříž, cca 5 km od Chebu, stáří 19 let. Vestibul s prodejnou, směnárnou a barem.

Restaurace o dvou místnostech: 51, 5 a 26, 5 m2, celkový počet 52 míst. Bar se šesti místy, plocha vestibulu 87 m2, terasa ve tvaru L, 51 m2 a plocha před restaurantem se zámkovou dlažbou cca 70 m2. Kompletně vybavená kuchyň včetně skladů pro rest. provoz. V podkroví je třípokojový byt a dvoupokojový apartmán vč. sociálního zařízení. Ostatní plochy podkroví lze dobudovat jako penzion v počtu ještě šesti pokojů včetně sociálních zařízení, (projekt zhotoven). Otop restaurantu je třemi el. kotly a ohřev vody zajišťují dva bojlery 200 litrů. V přízemí ze zadní strany objektu je pět skladů na materiál, dvě dílny pro údržbu a sociální zařízení pro zaměstnance: muži a ženy, šatny vč. sociálek a kancelář. Před restaurací je parkoviště sedm míst + 1x pro postižené, vedle restaurantu dalších 6 míst k parkování na vlastním pozemku. Restaurant má vlastní studnu včetně čistírny odpadních vod, takže není závislá na centrálním vodovodu či čistírně. Objekt restaurace je oplocen ve spodní a boční části až k terase. V zadní části je zásobovací rampa s přístupem ke komunikaci.

PENB není zpracován. PENB třída G.

V sousedství restaurantu je v současné době čerpací stanice pohonných hmot Nord a na druhé straně Travel Free Shop.Zakázku vyřizuje makléř:

Kdo: Realitní kancelář

Telefon: +420 354 424 334

E-mail:


Další informace...

Potřebujete více informací nebo si chcete sjednat prohlídku? Pošlete nám zprávu pomocí tohoto kontaktního formuláře. Makléř, který má zakázku na starosti, Vás bude co nejdříve kontaktovat. Odeslání formuláře Vás k ničemu nezavazuje.


Budeme Vás kontaktovat !* povinná položka

formulář bude odeslán na e-mail: lakoma@reala-lakoma.cz

Souhlas se zpracováním osobních údajů

Zásady ochrany osobních údajů

Může Vás dále zajímat ...

  1. všechny okres Cheb
  2. všechny Komerční objekty
  3. všechny zlevněné nemovitosti

  • slide-1
  • slide-2
  • slide-3
  • slide-4


Máte nás rádi... Reference našich klientů na portálu Firmy.cz

Může se Vám hodit... Katastr nemovitostí