Nabídka nemovitostí

Prodej rodinného domu se zahradou v Dolní Lipině

Foto 1
Foto 2Foto 3Foto 4Foto 5Foto 6Foto 7Foto 8Foto 9Foto 10Foto 11Foto 12Foto 13Foto 14Foto 15Foto 16Foto 17Foto 18Foto 19Foto 20
PRODEJ Sleva

Číslo zakázky: 23033
Druh nemovitosti: Rodinné domy
Lokalita: Lipová - část Dolní Lipina
Okres: Cheb
Cena: 4 500 000 Kč
Poznámka k ceně:
PENB: třída G (mimořádně nehospodárná)
Aktualizováno: 11.7.2023

Popis nemovitosti:

Nabízíme k prodeji rodinný dům o dispozici 3+1 se zahradou v Lipové – část Dolní Lipina, vzdálené cca 10 km od Chebu. Částečně podsklepený dům je zděný a prošel větší rekonstrukcí. V přízemí se nachází obývací pokoj, kuchyň, koupelna + WC, chodba a veranda (menší tělocvična). Obytné podkroví má vestavěnou skříň v pokoji, další pokoj, chodba, technická místnost a balkon.  Kuchyňská linka je na míru včetně elektrospotřebičů. V technické místnosti je další WC, umyvadlo a místo na pračku a sušičku. V nemovitosti jsou krbová kamna a klimatizace LG na principu tepelného čerpadla, které klimatizace LG používají, umožňuje nejen chlazení během letních dnů, ale i vytápění v přechodném a zimním období, a to i za nízkých venkovních teplot.  Zastavěná plocha představuje má výměru 80 m2  a zahrada je o výměře 451 m2.  Plocha domu činí  cca 95 m2 + sklep a balkon. Vedle domu se nachází přístřešek na dřevo a dřevěná kolna. Okna jsou plastová a parkovat lze přímo na pozemku u domu.  K nemovitosti vede zpevněná přístupová cesta.  PENB není zpracován. PENB – třída G. Zakázku vyřizuje makléř:

Kdo: Bc. Pavel Lakomý

Telefon: 731 519 353

E-mail:


Další informace...

Potřebujete více informací nebo si chcete sjednat prohlídku? Pošlete nám zprávu pomocí tohoto kontaktního formuláře. Makléř, který má zakázku na starosti, Vás bude co nejdříve kontaktovat. Odeslání formuláře Vás k ničemu nezavazuje.


Budeme Vás kontaktovat !* povinná položka

formulář bude odeslán na e-mail: lakoma@reala-lakoma.cz

Souhlas se zpracováním osobních údajů

Zásady ochrany osobních údajů

Může Vás dále zajímat ...

  1. všechny okres Cheb
  2. všechny Rodinné domy
  3. všechny zlevněné nemovitosti

  • slide-1
  • slide-2
  • slide-3
  • slide-4


Máte nás rádi... Reference našich klientů na portálu Firmy.cz

Může se Vám hodit... Katastr nemovitostí